Neden Su Aritma Cihazi Kullanmaliyim? />

03/11/2016

su arıtma cihazı

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?

İçtiğiniz suyu ciddiye almalısınız. Dünyada her gün milyonlarca insan, sağlıksız içme suları nedeniyle hastalanıyor veya hayatını kaybediyor. Dünya sağlık örgütü (WHO) raporuna göre insan sağlığını tehdit eden faktörler içerisinde temiz veya sağlıklı olmayan su ‘ ilk 6. Sırada yer alıyor.

Musluk suları neden içilmiyor derseniz günümüzde sağlığını düşünen bilgili insanlar çamur, sert, tatlı, kötü kokular içinde mikropları ve arsenik gibi insan vücuduna zararlı olan maddelerin musluk sularında olduğunu bildiği için kendilerini çeşitli yöntemler ile bu sulardan korumak zorunda kalıyorlar.

Suyu satın almak Gerçekten Mantıklı Mı?

Kaynak suları ve çevremiz kirli ve tehdit altındadır. Klorlanmadığından daha risk teşkil eder ve klorlu su beklediğinden dolayı bayat ve sağlıksız olabilir. Doya doya su içememek her an bitebilir düşüncesi ve ödediğiniz para miktarı size büyük bir şekilde yük olmuyorsa ve basın yayın organlarında kaynak suları hakkındaki çıkan haberler sizi tedirgin ediyorsa su arıtma cihazı kullanmaktan başka çareniz yoktur.

İçtiğiniz suyu kendiniz üretmeyi hiç düşündünüz mü ?

Evet  bu sorunun cevabı gelişmiş ülkelerde içme suyu için tercih edilen en yaygın çözümdür.  Profesyonel içme suyu üretme sistemleri yaygın olarak kullanılıyor. Çünkü en mantıklı ve doğru olan sistem ile musluk suyundan ideal içme suyu üretmektir.

Doğru bir şekilde uygulanılan su arıtma yöntemi hangisidir? Derseniz; Atık su çıkışı olan ve tüm zararlı maddeleri bu şekilde dışarıya atabilen, katkı madde gerektirmeyen ve arttığı suyun kaliteli ve temiz olduğunu raporlarla kanıtlayan sistemlerdir.

Doğru olan yöntem ‘Royal Green’!

Royal Green cihazları suyun molekül düzeyinde filtre ederek özündeki haline dönüştürüldüğü en ileri seviyede arıtma teknolojisine sahip bir markadır.

Royal Green Markasının Sahip Olduğu Reverse Osmosis Sistemi nasıl işler?

Basınçlı su gözenekleri en küçük virüs ya da mikroptan daha küçük boyutlardadır ayrıca membran filtrelerden geçirerek arıtılır. Suda bulunan çözülmüş maddenin fazlası ve zararlı maddelerin bütünü dışarıya atılır. Bu sistemin en uygun ve doğru çalıştığı marka Royal Green olup tavsiye edilen markaların en üst sıralarındadır.

Makeleyi Sosyal Platformlarda Paylaş