Royal Green Su Arıtma Cihazı />

26/02/2017

royal green

Royal Green Türkiye'de bir ilk gerçekleştirerek bir yeşil teknoloji olan su arıtma cihazını icat etmiştir. Royal Greenin diğer arıtma cihazlarından en büyük farkı Usa markalı olmasıdır. Çin malı ürünlerle kıyaslanmamalıdır. Bir çok su arıtma cihazı piyasaya sunulmuştur. Özellikle piyasa fiyatının altında Çin malı ürün icat edilip insan sağlığı tehlike altına alınmıştır. Lütfen Seçici olunuz.

Su deyip geçmeyin, su hayattır, su nefestir, su yaşamaktır. Hayatımızın her anında, her alanda karşımıza çıkacak olan su bizim en önemli ihtiyacımızdır. Dört tarafımız bile sularla çevrilidir. Susuz bir yaşam düşünülemez. İnsan vücudunun belli bir çalışma prensibi vardır ve bu çalışma da suyun rolu %'de 85'tir. Peki vücudun ihtiyacı olan %'de 85lik su ihtiyacını karşılarken vücudumuza ne kadar sağlıklı su giriyor hiç düşündünüz mu? Mesela evde kullandığınız sular; Örneğin damacana suları ne kadar sağlıklı ne şekillerde dolduruyor ve ne kadar sürede bize ulaşıyor. Damacana sularının kullanım süresi 2 haftadır. Bize ulaştığı süreyi bilemiyoruz. Belki haftalarca bekliyor,belki aylarca... Peki neden bu bilinmezlikle suyumuzu da, sağlığımızı da riske atalım. Biz değerliyiz bu yüzden suyumuzda değerli olmalıdır. Peki ya Çeşme suları tek içmede değil Çayda, yemekte her alanda kullandığımız Çeşme sularını hiç denetlettirdiniz mi? Sonucu görseniz asla birdaha ağzına sürmezdiniz. Kimyasal atıklar, sulara karışan her türlü mikrop,kireç,kum, Evsel atıklar ve birçok virüsler musluklarımıza ulaşıyor. Bunlardan arının...

Muhteşem bir teklifle yanınızdayız. Son sistem teknolojimiz ve 8 Filtreli su arıtma cihazimiz 8.5 ph değeriyle saf, taze, temiz, kireçten, mikroplardan, evsel atıklardan arınmış alkali değeri yüksek bol mineralli bir su sunuyor. Sağlığınıza dikkat edin ve royal green ile su ihtiyacınızı giderin.

Makeleyi Sosyal Platformlarda Paylaş