• Duş Başlığı Duş filtresi

Duş Başlığı Duş filtresi

Henüz yorum yapılmadı Yorum Yap
Fiyat
80,00TL
Stok Durumu:
1000
Ürün Kodu:
Duş Başlığı-2
  • Ücretsiz Kargo

  • Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit

  • Banka Havalesinde %5 İndirim

Sağlıklı bir cilt ve parlak saçlar için duş filtresi.

KDF-55 Kalsiyum Sülfit ve Aktif Karbon filtreleri sayesinde sudaki ağır metalleri, kimyasalları ve organik bileşenleri, özellikle de saçlara çok zararlı olan kloru filtreler.Klorun zararlı etkilerinden vücudu korur.

Duş filtrenin  içerisinde bulunan antibakteriyel ve aktif anyon toplar; görselliklerinin yanında, bakterilere geçit vermemesi ve negatif enerjinizi alması ile sağlınıza katkıda bulunacak. Duş başlığında bulunan kartuş jel;  limon kokusuyla sizi ferahlatır. Artık tek yapmanız gereken duş almanın keyfine varmak.

Nano teknoloji sayesinde iyonizer etkisi yaratan duş başlığı, üstün arıtma performansı ile hijyen sağlar. Nano arıtmalı duş başlığı zararlı maddeleri arıtarak suya sağlık katarken, C vitamini içeren nano toplar sayesinde yumuşak doku ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar.

Kireç, Klor ve Ağır Metalleri Arıtır Negatif İyon Teknolojisi, Masaj Fonksiyonu, Yumuşak Doku ve Parlak Saçlar,  En Yüksek Duş Kalitesi, Debiyi Etkilemez,  Şık Tasarım, Kolay Montaj, 1 Yıl Filtre Ömrü

Yorum Yap

Paylaş