Şartlar ve Koşullar

Üyelik Sözleşmesi

Satın aldığınız ürünleri mevcut ödeme şekillerinden birisini seçerek ödeyebilirsiniz. Ödemenizin ardından siparişleriniz aynı gün içerisinde anlaşmalı kurye firmasına adresinize gönderilmek üzere teslim edilecektir.

Seçilen ödeme tipine ve siparişin gönderileceği yerin uzaklığına göre siparişleriniz 1-4 gün arasında teslim edilebilmektedir.

Verilen siparişlerde sipariş iptali (masraf yapıldıysa) masraflar kesilmek şartı ile gerçekleşebilir.

7 Gün içerisinde alınan ürünler Türkiye tüketici kanunları dahilinde (eksik, arızalı, sorunlu vb.) olanlar bire-bir değiştirilir veya iade alınır.

Arızalı ürünler firmamız tarafından 7 gün içerisinde onarılıp veya değiştirilerek adresinize teslim eder.

Kuryemizden siparişinizi teslim alırken;

Siparişinizin doğruluğunu,

Paket ve içeriğin kontrolünü,

Kesinlikle inceleyerek teslim alınız.

Kullanım Koşulları

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Ro Su Arıtma veya bağlı şirketlerine aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Ro Su Arıtma veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Ro Su Arıtma veya bağlı şirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Ro Su Arıtma veya bağlı şirketleri, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Ro Su Arıtma veya bağlı şirketleri ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Ro Su Arıtma veya bağlı şirketleri, bu sitede yer alan İçeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Ro Su Arıtma veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Ro Su Arıtma veya bağlı şirketleri tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. Ro Su Arıtma veya bağlı şirketleri, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Ro Su Arıtma veya bağlı şirketlerine ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Ro Su Arıtma veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.