Alkali İyonizer Su Arıtma Sistemi />

Sağlıklı bir hayat sürebilmek için öncelikle yaşam kaynağımız olan suyumuzu sağlıklı tüketmemiz gerekir. Bunun için tek işi bu olan Royal Green ürünlerine sonsuz güvenebileceğinizi söyleyebiliriz. Aşağıda oldukça sağlıklı su ürettiği gibi kullanıcına büyük kolaylık sağlayan alkali su arıtma cihazı HZ- 700 Alkali su iyonizeri hakkında bilgi alabilirsiniz.

LCD ekran teknolojisine sahip olan ürün grubuna giren HZ-700 su arıtma teknolojisinde bir devrim niteliğindedir.

Titanyumdan Yapılmış Elektronik Hücre

Suyun alkali ve asidik olarak ayrıştırılabilmesine olanak sağlayan titanyumlar sayesinde istediğinizde alkali istediğiniz de de asidik su üretebilirsiniz. Platin malzemesi kullanılan bu yapının üzerine titanyum kaplandığı için bu üstün özelliğe sahip olan tek arıtma cihazıdır diyebiliriz.

Özel Olarak İmal Edilmiş Olan Biostone Filtresi

İlgili filtre mekanizması sayesinde suyun içinde bulunan tüm zararlı bakteriler, virüsler ve tarım ilaçlarından kalan atıklar süzülür. Bu alkali su arıtma cihazı sayesinde bu işlemler oldukça da kısa zamanda yapılır ve sürekli temiz su tüketirsiniz.

İyonize Su Teknolojisi Ve Faydaları

-İnsanların bağışıklık sistemi oldukça hassas olduğu için tüketilen suyun kalitesi de oldukça önemlidir. Alkali su teknolojisi insan bağışıklık sistemini iyi bir şekilde korur.

-Antioksidan özelliği olan alkali su sayesinde insan bünyesinde asidiklik ve alkali dengesini sağlar.

-Hücrelerin sürekli olarak nemli kalabilmesi için Alkali su oldukça önem arz eder.

-Hücrelerin daha hızlı ve sağlıklı şekilde yenilenmesini sağlar.

-Asidik toksin adı verilen ve yıllar geçtikçe vücutta biriken bu yapıyı azaltarak normal seviyeye getirir.

-Şehir şebekesi içinde bulunan borulardan gelen kirli suyun içindeki görünen görünmeyen tüm zararlı yapıları tamamen yok eder.

Royal green su arıtma cihazları oldukça yüksek teknolojinin kullanıldığı üretim hattında bütün haline getirilir. Kullanılan malzemelerin de korozyon ve pas üzerine dayanımı olduğu için uzun yıllar boyunca ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve uzun bir ömür geçirmek için yaşam kaynağımız olan suya büyük önem vermeli ve her zaman en kalitelisini tüketmeliyiz. Bunun yanında eğer ev ekonomisini de düşünüyorsanız hazır su ya da damacana su almak yerine yukarıdaki anlatılan örnekte olduğu gibi alkali su arıtma cihazı edinebilirsiniz.

Makeleyi Sosyal Platformlarda Paylaş