SEPET

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

MAĞAZAYA DÖN

Su arıtma cihazlarında EFT & Havale ödemelerinde %10 indirim, tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı

Ürünler
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    reis
    Katılımcı

merhaba. ben bu pandemi döneminden sonra aktif arıtma cihazı arıyorum. öncelik ile ürünleriniz yerli mi?
    eğer dışarıdan ise orjinal mi. bunlar hakkında geniş bilgi istiyorum.

Royal Green
    Anahtar yönetici

merhaba Royal Green su arıtma cihazları ithal bir üründür arıtma parçaları ve filtreleri yurtdışından ağırlıklı olarak Amerika’dan ithal geliyor ve Türkiye’de birleştirme yapılarak ürün haline gelmektedir. ürünler orjinal olup yurtdışındaki isim ve modelleri ile web sitemizde satılmaktadır.
    Belgelerimiz linkinden detaylı bilgi alabilirsiniz orjinal NSF linkleri de mevcuttur

reis
    Katılımcı

öncelikle teşekkür ederim.
    ürünleriniz ithal ama orjinal. orjinal nsf linki de var dediğinize göre piyasa da o zaman sahte nsf belge satan işletme olduğunuzu beyan ediyorsunuz.
    sitenize baktım inceledim fark ettim ama tatmin edici cevap daha almak için bir kaç sorum olacak. ideal ph dereceniz kaç. sonra neden dediğiniz ölçü.
    dünya sağlık örgütü gibi kuruluşlar ile ön belgeniz var mı?
    bir de çalışanlarınız montaj olarak iş güvenliği sertikası var mı?

Royal Green
    Anahtar yönetici

gerekli tüm belgeleri bu linkten inceleyebilirsiniz efendim https://www.rosuaritma.com/belgelerimiz/. İdeal pH seviyesi en düşük 7,2 dir. maksimum 9,5 dir.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.